Zimní olympijský set má vítěze!

Zimní olympijské hry 2010 ve Vancouveru jsou za námi a tak tu máme vítěze tipovací soutěže o zimní olympijský set Alpine Pro. Soutěže probíhající během první poloviny olympiády se zúčastnilo více než 11 tisíc soutěžících.

Olympijský set Alpine Pro.

Naše olympijská výprava je zpět a přivezla úctyhodných šest medailí. Dvě zlaté a jednu bronzovou vybojovala v rychlobruslení Martina Sáblíková, jednu bronzovou získala lyžařská štafeta ve složení Jakš, Magál, Koukal a Bauer, který přidal ještě bronzovou medaili z 15km závodu volnou technikou a poslední medaili vybojovala Šárka Záhrobská ve slalomu.

Správnou odpověď, že naši sportovci přivezou šest medailí, uhodlo 2079 z vás. Z nich bylo vylosováno pět výherců, kteří budou odměněni oblečením z olympijské kolekce, která byla v Kanadě velmi populární.