AS Řím se opět může přiblížit titulu, Sampdoria hájí čtvrtou příčku

Šlágrem 35. kola nejvyšší italské soutěže je duel AS Řím proti Sampdorii Janov. Domácí měli před víkendem v čele Serie A jednobodový náskok před Interem Milán, Sampdoria se zase v minulém kole posunula na čtvrtou příčku, zaručující účast v předkole Ligy mistrů. Oba týmy tak mají o motivaci postaráno.

AS Řím zvládl nedělní městské derby, porazil konkurenční Lazio 2:1. Tradičně vypjatý duel přinesl pokutu pro kapitána AS Tottiho, který palcem dolů poškádlil soupeře. Naznačoval mu tak možnost sestupu, nesportovní gesto bude Tottiho stát 20 tisíc eur. Na šesté výhře AS v řadě to nic nezměnilo, oba góly vstřelil Mirko Vučinič. Římané měli před víkendem na čele tabulky jednobodový náskok před Interem Milán.

Sampdoria také zvládla těžký zápas, doma porazila AC Milán 2:1. Janovský klub výhra posunula na čtvrté místo, které znamená účast v předkole Ligy mistrů. AC Milán sice vedl po gólu Borriella, v 54. minutě z penalty vyrovnal Cassano a ve druhé minutě nastavení rozhodl Pazzini.

Podzimní vzájemný zápas skončil bezbrankovou remízou.

Na vítězství AS Řím si můžete vsadit v kursu 1,44, na výhru Sampdorie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 6,99. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 4,07.