Rubriky:

Sázení

Madridský 'maestro' změří síly s Nedvědem

6. května 2003 13:21 - MADRID

Když fotbalový virtuos Zinedine Zidane před dvěma roky opouštěl Juventus Turín a spojil svůj osud s madridským Realem, díru po něm zacelil Pavel Nedvěd. A oba se brzy stali pro své kluby nepostradatelnými. "Nedvěd je skvělý a má výtečnou formu," utrousil 'Zizou' kompliment před vzájemným soubojem v úvodním semifinále Ligy mistrů.

 

koláž Novinky

Real je před úterním soubojem ve velmi těžké pozici. Před třemi dny utržil před svými fanoušky debakl 1:5 s Mallorkou a po dvou a půl letech odešel v lize ze San Bernabeu jako poražený.

Debakl s Mallorkou ale prý s hráči obhájce trofeje nijak neotřásl. "Rozhodně to není tak, že bychom teď z Juventusu měli strach," prohlásil Zidane. Francouzská hvězda však zároveň přiznala, že na ní mohou v utkání dolehnout vzpomínky. "Strávil jsem v Turíně mnoho dobrých let. Mám tam spoustu kamarádů, bude to těžké," řekl.

Za nejdůležitější postavu soupeře označil Zidane Nedvěda. "Juve je silný tým. Vždycky byl a vždy bude. Byl skvělý bez Platiniho, je skvělý bez Zidana. Vždyť má ve svém středu Nedvěda. To je výtečný hráč, největší osobnost černobílých. Navíc má výtečnou formu," varoval madridský 'diamant'.

Zápas fotbalových gigantů začne ve 20:45, řídí jej Nor Terje Hauge. Druhé semifinále Ligy mistrů mezi milánskými týmy AC a Inter se hraje ve středu.

ČTK, Novinky

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení