Rubriky:

Sázení

Češi se utkají ve druhém zápase se Švýcarskem

16. února 2006 09:48 - , 16. února 2006

I ve druhém dni se ve skupině A hokejového olympijského turnaje potkají papíroví favorité s týmy, kterým se příliš nevěří. České hokejisty čeká necelých 18 hodin od skončení prvního zápasu tým Švýcarska.

Naši hráči včera neměli proti týden spolu trénujícím Němcům jednoduchou práci, ale zápas zvládli. V první třetině se ovšem zranil brankář Hašek a Vokoun si olympijskou premiéru odbyl nečekaně o den dříve. Dnes bude chytat znovu, již ovšem podle původního plánu. Útočné řady budou nastupovat zřejmě v podobě, v jaké včera končily. Eliáš se dostal do nominace místo zraněného Průchy, ale sám nedohrál ani první zápas na turnaji. Do hry se tak zapojil i nejdiskutovanější nominovaný hráč Olesz.

Švýcaři včera nedokázali vstřelit Finsku žádnou branku a vůbec se jim nedařila hra v oslabení. Po dvou třetinách měnili za jasného stavu i brankáře, když Gerbera střídal Aebischer. Týmu zatím tedy nepomohlo ani krátké soustředění podstatné části mužstva z konce ledna a následné přípravné zápasy.

Bookmakeři BetAndWin vidí jednoznačného favorita v našich reprezentantech. Vypsali na ně kurs 1,13. Dále si lze vsadit náš tým v handicapu -2,5 za kurs 1,5. Stejný kurs je vypsaný také na to, že se tentokrát našim hráčům vyvede lépe první třetina. Kdo by si myslel, že Švýcaři mají na to získat proti nám v utkání alespoň bod, má k dispozici kurs 5,00.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení