Rubriky:

Sázení

Nejpřekvapivější série se stěhuje do Českých Budějovic

16. března 2006 09:35 - , 16. března 2006

Typickou ukázkou toho, že základní část a play off v hokejové soutěži jsou dvě zcela odlišné věci, je čtvrtfinálová série mezi Českými Budějovicemi a Libercem. Jihočeši vedou 2:0 na zápasy, ačkoli se zatím hrálo pouze ve zdánlivě nedobytné nové liberecké hokejové hale.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Dnes to budou ale České Budějovice, které budou muset ukázat, že se dokáží doma dobře opevnit. Zajímavé je, že během sezóny více než třetina jejich domácích zápasů skončila v normální hrací době nerozhodným výsledkem. V play off jim v brance pomáhá mistr světa Turek, který se vrátil do sestavy v pravý čas. Skvěle si ale vedou i hráči před ním, kteří přímo ohromují svoji hrou v oslabení. Dokáží zatím také trestat veškeré chybičky soupeře.

Liberec také hodlal spoléhat na mistra světa v brance, ale Hnilička se zranil hned v prvním utkání. Od té doby jeho start obestírá mlha tajemství a mužstvo není zcela koncentrované. Projevuje se to zvláště na hře dopředu. Na jeden gól se vyhrávat nedá. Mužstvo přišlo o kapitána S. Procházku a zdravotní problémy mají i dva elitní obránci.

Bookmakeři BetAndWin výrazného favorita přes jednoznačný stav série v domácích nenašli. Na České Budějovice vypsali kurs 2,35. Domácí sice dvakrát během dlouhodobé části nad soupeřem doma uspěly, ale v play off již doma dlouhou dobu nevyhrály. Na Liberec si lze dnes vsadit v kursu 2,4.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení