Rubriky:

Sázení

Atraktivní duel uvidí Calgary

3. dubna 2006 17:51 - , 3. dubna 2006

Výhra divize zajišťuje v NHL výhodné nasazení v play off. Průběžné vedení divize ale může vypadat různě. Příkladem jsou týmy, které se dnes potkají na ledě Calgary. Domácí se v minulém týdnu dostali ve velmi vyrovnané severozápadní divizi do mírného trháku. Detroit naopak v té centrální velmi silně upevnil své postavení.

 

detroitredwings.com

Calgary se po olympiádě zcela vydařil až minulý týden, ve kterém vyhrálo všechna tři utkání proti týmům, které by na něj rády dotíraly v boji o play off. Dnes ho čeká čtvrté utkání v šesti dnech, když se po jednodenním výletě vrací na delší dobu zpět na vlastní led. Mimo hru byla v minulém zápase celá šestice hráčů. Polovina z nich nebude hrát ani dnes a u druhé je start s otazníkem.

Detroit kráčí téměř neotřesitelně k výhře v celé západní konferenci. Daří se mu zvláště na cizích kluzištích, jak to dokázal včera v Minnesotě osmou venkovní výhrou v řadě. Naposledy prohrál venku první hrací den po olympijské pauze, kdy nenasadil do hry čerstvé držitele zlatých medailí. Poslední dva zápasy neodehrál obránce Schneider.

Bookmakeři BetAndWin spoléhají na větší únavu hostů, kteří odehrají čtvrté utkání v pěti dnech, což je program spíše známý z nižší soutěže AHL. Na Detroit vypsali kurs 2,7. Na domácí Calgary si lze vsadit v kursu 2,1.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení