Rubriky:

Sázení

Sunderland chce konečně doma vyhrát

8. dubna 2006 11:53

Smutné víkendy zažívají fanoušci Sunderlandu, které ještě neomrzelo chodit na domácí zápasy svého týmu. Nejhorší mužstvo Premier league na svém stadionu letos odehrálo šestnáct zápasů a nezvítězilo ani jednou. Dočkají se dnes proti Fulhamu, který zase čeká na první výhru na cizím hřišti?

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Sunderland je s jedenácti body beznadějně poslední. Vyhrát konečně domácí zápas je proto asi jedinou motivací, která trenéru Ballovi a jeho svěřencům letos zůstala. Zatím žádný klub Premier League neodehrál sezonu bez jediné domácí výhry a pokud se Sunderland nechce zapsat do historie, má dnes asi poslední příležitost. Dalšími dvěma kluby, které na Stadium of Light zavítají, jsou totiž Arsenal a Newcastle. Kuráž by Sunderlandu mohla dodat remíza 2:2, kterou minulý víkend uhráli na hřišti evertonu. Nepříjemnou zprávou pro domácí je ovšem zdravotní stav několika hráčů. Arca, Caldwell a Elliott mají problémy s kolenem, Kyle se doma opařil a dnes zřejmě také nenastoupí, stejně jako Nosworthy.

Jestliže se Sunderlandu zoufale nedaří doma, Fulham je na tom podobně v zápasech na hřištích soupeřů. Ze sedmnácti zápasů třináct prohrál a jediné body má za čtyři remízy. Zatímco doma Cottagers patří mezi lepší týmy, zápasy venku je stály lepší umístění. Nyní jsou s 36 body na 15. místě, ovšem zatím s dostatečným odstupem od sestupového pásma. Radost jim v poslední době udělala jen cenná domácí výhra nad Chelsea 1:0; jinak se jim příliš nedaří, naposledy dokonce doma prohráli 1:3 s předposledním Portsmouthem.

V zápase nejhoršího domácího s nejhorším venkovním týmem jsou podle bookmakerů favority hosté, na které si můžete vsadit v kursu 2.15. Věříte, že se dnes domácí diváci konečně dočkají vítězství svého týmu? Pak si vsaďte na Sunderland, kurs je 3.10.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení