Toronto chce přerušit černou sérii

12. dubna 2006 14:13

Mizerný konec další nepovedené sezony prožívají basketbalisté Toronta. Kanadský tým bez své zraněné hvězdy Boshe prohrává jeden zápas za druhým. Nyní má na svém kontě devět porážek v řadě; přerušit proherní šňůru se pokusí dnes v Orlandu.

Jedinou motivací Raptors je letos vyhrát alespoň jeden zápas, aby nezakončili sezonu třinácti prohrami v řadě. Zbývají jim odehrát čtyři zápasy a pokud dnes neporazí Orlando, budou se o to muset pokusit proti Detroitu, Indianě a na hřišti Chicaga, což nejsou zrovna lehcí soupeři. Proherní šňůra, která možná letos neskončí, dokazuje, jak moc pro Toronto znamená Chris Bosh, který se zranil v utkání proti Milwaukee; bez něj odehráli Raptors osm zápasů a ve všech prohráli, nestačili dokonce ani doma na Charlotte.

Orlando do play off zřejmě také nepostoupí. Aby mohli hráči z Floridy pomýšlet na postup do dalších bojů, museli by vyhrát všechny zbývající zápasy a doufat, že Philadelphia a Chicago několikrát klopýtnou, což není příliš pravděpodobné. Vaz jim letos bohužel zlomilo období od konce ledna do začátku března, kdy vyhráli pouhé dva zápasy z dvaceti. Současnými výkony se ale Magic řadí mezi momentálně nejlepší týmy NBA. Vyhráli devět z deseti posledních utkání, porazili mimo jiné doma Detroit a Dallas a zvítězili v Miami.

Není pochyb o tom, že Orlando půjde do zápasu se stoprocentním nasazením. Nejen, že ještě mají teoretickou šanci na play off, navíc mají Torontu co oplácet. Týmy se totiž v letošní sezoně utkaly dvakrát a pokaždé zvítězilo kanadské mužstv - v polovině prosince na půdě Orlanda a o dva týdny později i doma. Dnes je ale podle bookmakerů jasným favoritem Orlando, na které vypsali kurs 1.18 a handicap 9.5 bodu. Myslíte si, že Toronto dokáže nad Magic zvítězit i potřetí? Pak si vsaďte na hosty, kurs je 5.00.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení


Patička stránky: