Rubriky:

Sázení

Rangers, Jágrovi i Ottawě jde o první místo

18. dubna 2006 14:20 - , 18. dubna 2006

V zámořské NHL se včera definitivně vyjasnilo, pokud jde o postupující do play off. Několik posledních neznámých zbývá v pořadí východní konference. Celá řada z nich se může vyřešit v jediném z dnešních deseti utkání.

Rangers neprožívají dobré období. Poprvé se jim v probíhající sezóně stalo, že nebodovali ve čtyřech zápasech v řadě. V atlantické divizi tak dnes na dálku budou odrážet atak klubů z Philadelphie a New Jersey, které jsou za nimi shodně o pouhý bod zpět. Do branky se v pravý čas vrátí uzdravený Lundqvist a v útoku se bude snažit o nemožné Jágr, kterému chybí tři body k další Art Ross trophy.

Ottawa se dlouho vyrovnávala docela dobře s absencí Haška v brance, ale když se přidala další zranění v obraně, bylo hůře. Klub se dostal výsledkově do nejméně úspěšné části sezóny. Přesto při případné dnešní výhře stále může v případě zaváhání Caroliny pomýšlet na prvenství ve východní konferenci. Český hrdina z Nagana na rozdíl od Havláta a Varadi z útoku ovšem nápomocen nebude.

Bookmakeři BetAndWin tentokrát nevidí výhodu v domácím prostředí, které ve vzájemných zápasech této sezóny mezi dnešními soupeři hrálo dosud prim. Na Rangers vypsali kurs 2,65. Hosté jsou naopak pro ně favority. Na Ottawu si lze vsadit v kursu 2,15.

Eurotip

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení