Rubriky:

Sázení

NBA uvidí poslední zápasy základní části

19. dubna 2006 19:16

Naposledy v letošní sezoně se dnes fanouškům basketbalu představí čtrnáct týmů zámořské NBA, které už nečekají boje v play off. Ostatní už se připravují na druhou - důležitější - část soutěže. Jedním z mála mužstev, kterým dnes ještě o něco jde, je Chicago, které doma přivítá Toronto.

Býci z Chicaga se díky fantastickému finiši dokázali dostat do play off na úkor Philadelphie a Orlanda. V Březnu odehráli svěřenci trenéra Skilese devět zápasů a osm z nich pro ně skončilo vítězně. Rozhodujícím bylo nedělní utkání v Miami; domácí šetřili několik opor a i díky tomu hosté vyhráli pohodlně 117-93. Ani to ale Chicagu nestačilo. Stále totiž ještě není rozhodnuto pořadí pro nasazení v play off a asi žádné mužstvo nechce skončit ve Východní konferenci osmé a narazit v prvním kole na Detroit - a právě to by se stalo Chicagu, pokud by dnes nad Torontem nezvítězilo. "Naším cílem je, abychom byli nasazeni co nejvýš," neztrácí motivaci rozehrávač Býků Kirk Hinrich.

Toronto je jedním z týmů, které už hrají jen o čest. Kanadském mužstvo boj o play off dávno prohrálo a podle toho vypadají i jejich výsledky. Bez dlouhodobě zraněného Chrise Boshe, svého nejlepšího hráče, prohráli jedenáct z dvanácti posledních utkání. Naposledy utrpěli debakl v Indianě, která je rozdrtila 120-95 a dnes je čeká tým, který má formu a podobnou motivaci jako jejich předešlý soupeř.

Torontu se navíc nepodařilo Býky porazit ani v jednom ze tří letošních zápasů. Není proto divu, že bookmakeři považují za jasného favorita Chicago, na které vypsali kurs 1.16 a handicap 10 bodů. Věříte tomu, že by dnes mohlo demotivované Toronto překvapit a zvítězit? Pak si vsaďte jejich výhru, kurs je 5.50.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení