Rubriky:

Sázení

Brno a Blšany čeká klíčový zápas

20. dubna 2006 13:28

O šest bodů se dnes v Brně poperou domácí fotbalisté s hosty z Blšan. Oba týmy jsou ohroženy sestupem a body ze vzájemného utkání jsou tak dvojnásob důležité.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Brno má zatím v jarní části ligy zatímavou bilanci. Ani jednou neprohrálo, tři body ale získalo jen jednou. Pět bodů tak získalo za remízy, které mu pomáhají držet se nad úplným ligovým dnem. Za nimi jsou v tabulce Blšany a Jihlava, oproti nim má ale Brno výhodu zápasů navíc. Psychicky mu určitě hodně pomohl i postup v domácím poháru, v jehož čtvrtfinále si bez mnoha důležitých hráčů poradil v Uherském Hradišti s místním Slováckem. "I když to byl "jen” pohár, tito hráči si ověřili, že na ligu mají," vrátil se k úternímu zápasu trenér Josem Mazura, který dnes pošle na trávník pozměněnou sestavu. "Musíme zohlednit i zátěž dvou tak náročných utkání v tak krátké době po sobě. Takže změny v sestavě budou,” řekl Mazura, jehož tým minulý týden postihla virová epidemie. "dál. Stav se stabilizuje. Myslím, že proti Blšanům nastoupíme v plné síle,” uklidnil fanoušky trenér.

Podle něj dnes čeká Brno těžký soupeř. "Podívejte se na jeho poslední výsledky a jména soupeřů. To hovoří za vše," prohlásil Mazura o předposledních Blšanech. I hosté získávají body hlavně za remízy, například ta se Spartou ale byla cenná. Hráči trenéra Michala Bílka jsou navíc jediným týmem, kterému se na jaře podařilo porazit druhý tým nejvyšší soutěže z Mladé Boleslavi. Důležité ovšem bude, jak se psychicky srovnají s tím, že se jim z Brna ještě nikdy nepovedlo odvést všechny body.

Přesto, že zápasy Brna končívají na jaře nerozhodně, je dnes podle bookmakerů domácí celek favoritem s kursem 1.77. Věříte, že se Blšany v jednom z nejdůležitějších soubojů sezony vybičují a dokážou bodovat? Pak si vsaďte jejich neprohru s kursem 1.79 a jestli podle vás i další utkání Brna skončí remízou, vsadit si ji můžete v kursu 3.20.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení