Rubriky:

Sázení

Promluví Teplice ještě do boje o Ligu mistrů?

13. května 2006 08:25

Dva favority má souboj o vstupenku do předkola Ligy mistrů. Pozornost se soustředí především na Slavii a Mladou Boleslav; smát se ale nakonec mohou Teplice, které dnes musí doma porazit Most.

 

čtk

Svou nepříznivou výchozí pozici si Tepličtí zapříčinili sami. Severočeši sice body neztráceli, deset remíz ze třinácti zápasů ale umožnila Slavii a skvěle hrající Mladé Boleslavi odsunout tým trenéra Marečka na čtvrté místo. Teplice nyní mají o dva body méně než její konkurenti v boji o druhé místo a i když dnes porazí Most, musejí čekat na výsledky z dalších dvou stadionů. Jejich naděje na Ligu mistrů ale stále žije a domácí se o milionářskou soutěž chtějí porvat. "Hlavu ještě nevěšíme a budeme bojovat do posledního kola," tvrdí trenér Vlastislav Mareček, který dnes bude postrádat potrestané Kleina a Kaufmana a zraněné Saboua, Ryšku a Szabóa. "Dokud máme teoretickou šanci, budeme se rvát," přizvukují mu hráči.

Most měl před jarní části ligy za cíl udržet se, což se mu s přehledem podařilo. Posílený tým pod vedením trenéra Ščasného prohrál jen dva zápasy; venku sice příliš nezářil, zato doma vyhrál pět ze šesti utkání. Na evropské poháry ovšem také nedosáhl; ztráta motivace je tak možná jedním z důvodů, proč hosté čekají už tři zápasy na výhru. Stejně jako domácí trenér, ani kouč hostů dnes nemůže poslat na trávník nejsilnější sestavu, Aleše Pikla trápí zdravotní problémy a kvůli kartám nenastoupí Brzezina s Čížkem.

Zápasy Teplice letos sice většinou končívají remízou, dnes ale bookmakeři domácím věří; společnost Betandwin vypsala na Teplice kurs 1.40. Myslíte si, že dnes svěřenci trenéra Marečka znovu ztratí body? Pak si vsaďte neprohru Mostu, kurs je 2.36.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení