Rubriky:

Sázení

Rosický si dnes odbude premiéru

26. srpna 2006 10:08

Do prvního utkání Premier league dnes nastoupí český reprezentant Tomáš Rosický. Jeho Arsenal zavítá na stadion Manchesteru City, kde chce získat první tři body. Stejný záměr ale mají i domácí, kteří mají - stejně jako "Gunners" - zatím jen bod.

Pro City je dnešní zápas druhým domácím v řadě. V tom středečním pouze remizovali s Portsmouthem a tak dnes mají co napravovat. V letní přestávce prošlo mužstvo trenéra Stuarta Pearce velkými změnami. Několik hráčů odešlo, ale hodně kvalitních přišlo. Dickov, Hamann, Isaksson, Corradi nebo Trabelsi - to jsou velká jména, která se však potřebují nejdříve zadaptovat. Kvůli zranění kotníku dnes opět nenastoupí nový brankář Andreas Isaksson, takže chytat bude Nicky Weaver. Po trestu za červenou kartu z prvního kola se do sestavy vrací Bernardo Corradi, ale hrát nebudou Hamann (chodidlo) a Cole (koleno). Trabelsi má problémy s vízy pro svou rodinu, takže dnes bude týmu rovněž chybět, stejně jako Ben Thatcher, který dostal trest za likvidační zákrok na Pedra Mendese v minulém utkání. " Máme po dvou zápasech jeden bod, což není dobré, ale ani nějak výrazně špatné. Naše hra byla v minulém zápase dobrá směrem dozadu, horší už to bylo dopředu. Na tom musíme zapracovat a pak se dostaví výsledky," konstatoval před dnešním soubojem Stuart Pearce.

Arsenal v prvním kole nepokřtil svůj nový Emirates Stadium tak jak očekával, když pouze remizoval s Aston Villou. Kvůli odvetě předkola Ligy mistrů proti Dynamu Záhřeb potom nehrál v týdnu vložené ligové kolo jako ostatní celky. Proti Záhřebu trenér Arsene Wenger šetřil dvojici Lehmann - Henry, která už ale do dnešního utkání nastoupí v základní sestavě. V té by měl být také i zmiňovaný Tomáš Rosický, který už je v pořádku po zranění, jež si přivodil v prvním utkání proti Záhřebu. Naopak chybět v sestavě budou zranění Ljnugberg (kotník), Gael Clichy (chodidlo), Philippe Senderos (rameno), Diaby (kotník) a Lauren (koleno). Ohrožen je i start Reyese, který má problémy s třísly. " Arsenal má velké jméno, ale naše hra není v poslední době vůbec ideální. Máme hodně zraněných, přesto si chceme vybudovat sebedůvěru a v dnešním utkání uspět," řekl trenér "Gunners" Arsene Wenger.

Domácí jsou považováni za jasného outsidera s kursem 4.90 na jejich vítězství. Kurs na remízu je 3.40 a pokud věříte ve vítězství Arsenalu, vsaďte si na něj v kursu 1.65. Na koho si vsadíte se ale můžete rozhodnout až v průběhu zápasu, a to díky live sázkám, které najdete u společnosti bwin.

Zrušit


Časová osa: Sázení