Rubriky:

Sázení

Potvrdí Jihlava vítězství z Třince?

29. září 2006 12:32

Bez větších problémů si v minulém kole druhé české ligy Jihlava poradila s nováčkem z Třince. Dnes přivítá na svém stadionu mužstvo pražských Bohemians; tradiční český klub zatím tápe a každý bod potřebuje jako sůl.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Mužstvo z Vysočiny vyhlásilo letos útok na návrat do Gambrinus ligy a začátek sezony to opravdu naznačoval. Po třech kolech měla Jihlava plný bodový zisk, když dokázala zvítězit nad Ústím, Hlučínem a Olomoucí. Poté ale klopýtla v Jakubčovicích a od té doby se její kouzlo pomalu, ale jistě vytrácelo. Vypadla z poháru ČMFS a v ligové soutěži nestačila na Žižkov ani Vítkovice. Poté nedokázala zvítězit doma s Bystrcí. Probudila se až v Třinci, kde zvítězila 3:0. Všichni v týmu doufají, že dnes na tento úspěch dokáže Jihlava navázat. Ambice klubu zůstávají stejné jako na začátku, dnes ale k jejich přiblížení potřebují tři body. "Pokud chceme naplnit naše postupové ambice, tak musíme prakticky ve všech zápasech vyhrát. Nyní to bude platit dvojnásob, protože výhru po předchozích neúspěších dlužíme skvělým domácím fanouškům," říká opora Jihlavy Petr Vladyka.

Pražské Bohemians zná snad každý fanoušek domácího fotbalu. Už jsou to ale čtyři roky, co Klokani sestoupili z Gambrinus ligy, a o dva roky později nedokázali kvůli špatné finanční situaci udržet ani druhou nejvyšší soutěž. Po roce se do ní opět vrátili a chtějí co nejdříve zpět mezi elitu. Velké plány ale letos doposud nenaplňují, v osmi zápasech získali pouhých šest bodů. Může za to především špatná ofenzíva, branek totiž inkasují velmi málo. Na tom má velký podíl největší osobnost týmu, bývalý český reprezentant Karel Rada, který do Ďolíčku zamířil v létě z Teplic. Kvůli zranění je ale jeho dnešní start ohrožen. Ačkoli se Klokanům zatím nedaří, jedno jim asi nikdo neupře: Bohemians mají momentálně asi nejlepší fanoušky u nás, i když hrají pouze druhou ligu. Například na první letošní domácí zápas s Hlučínem se přišlo podívat téměř sedm tisíc diváků. I utkání na cizích hřištích navštěvuje velká řada z nich a dnes v Jihlavě se určitě mohou těšit na výbornou kulisu.

Podle bookmakerů společnosti bwin je Jihlava favoritem utkání s kursem 1.65. Jestliže si myslíte, že hráči Bohemians mají šanci na nerozhodný výsledek, vsaďte si na tuto příležitost s kursem 3.25. A pro ty největší odvážlivce je tu i možnost sázky na vítězství Klokanů s kursem 4.60.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení