Rubriky:

Perličky

Šlágrem týdne hokejová extraliga, pokračuje fotbalová Tipsport liga

11. ledna 2010 08:26

Šlágrem tohoto týdne jsme zvolili zápasy hokejové extraligy, která odstartuje svojí závěrečnou čtvrtinu. Jde už tedy do tuhého. Pokračuje tradiční zimní fotbalová Tipsport liga i evropské fotbalové soutěže. V Jižní Americe se stále jede Rallye Dakar, k úvodnímu grandslamu v Austrálii míří nová tenisová sezóna. V evropských pohárech se představí české volejbalové a basketbalové celky.

 

Petr Eret, ČTK

V pondělí se hraje 21. kolo Premier League, fotbalisté Manchesteru City přivítají Blackburn. V Angole pokračuje fotbalové mistrovství Afriky, tři duely má na programu hokejová NHL.

V úterním semifinále Českého poháru volejbalistky Olomouce přivítají Brno, v Lize mistryň volejbalistky Prostějova nastoupí v Bielsko-Bialej. Basketbalisté Nymburka se v Evropské lize představí ve Ventspils. Hokejové ligy pokračují ve Finsku, Německu, Švédsku, Švýcarsku a Rusku.

Ve středu se hraje fotbalová Tipsport liga, 39. kolo čeká prvoligové hokejisty. Basketbalistky ZVVZ USK Praha v Evropské lize hostí Košice. Na dvě dohrávky fotbalové ligy půjdou fanoušci ve Francii, o body do startující sezóny se bojuje v Hobartu a Sydney.

Hokejová extraliga pílí k finiši základní části 

Ve čtvrteční předehrávce hokejisté Karlových Varů a Kladna odstartují závěrečnou čtvrtinu základní části, na Slovensku hokejisté Zvolena změří síly s Košicemi. Basketbalistky Brna se v Evropské lize představí Gdyni.

V pátek pokračuje 40. kolo hokejové extraligy, v 18. kole německé bundesligy fotbalisté Bayernu Mnichov hostí Hoffenheim. V Grenoblu se hraje finálový turnaj Kontinentálního poháru.

V sobotu se fanoušci mohou těšit na další dávku zápasů fotbalové Tipsport ligy, pokračují i prestižní fotbalové ligy v Německu, Francii a samozřejmě v Anglii.

I v neděli třemi duely pokračuje Tipsport liga, zajímavou podívanou slibuje i 41. kolo hokejové extraligy. Těžké zápasy čekají favority španělské La Ligy. FC Barcelona hostí Sevillu, Real Madrid nastoupí v Bilbau. Pokračují soutěže Světového poháru lyžařů.

CO

Časová osa: Perličky

Filtr článků - Perličky