Rubriky:

Perličky

Startují olympijské hry, na další šlágr se těší fanoušci Premier League

8. února 2010 08:25

Po čtyřech letech je tu opět zimní olympiáda, tu letošní hostí kanadský Vancouver. Podrobně sledovat budeme nejen výkony českých sportovců, ale i veškeré zajímavé olympijské dění. V Anglii se po týdnu opět půjde na šlágr týmů z velké čtyřky, Arsenal přivítá Liverpool. V úterý je na programu 50. kolo hokejové extraligy, poslední dvě kola se odehrají až po OH.

 

Jonathan Hayward, ČTK/AP

V pondělí se na start Gambrinus ligy chystají prvoligové fotbalové celky, v Liberci se hraje finále Českého poháru ve volejbale mužů (Liberec – Ostrava). Ženská varianta vyvrcholí v Prostějově (Prostějov – Brno). Druhá německá bundesliga má na programu duel 1860 Mnichov s Ahlenem.

V úterý se hraje poslední kolo hokejové extraligy (50. celkově) před olympijskou přestávkou. Anglická Premier League uvidí část zápasů 26. kola. V Minsku se čeští hokejisté do osmnácti let představí na mezinárodním turnaji, změří síly s Ruskem.

Ve středu fotbalisté Arsenalu na závěr smrtelné trojice zápasů přivítají dalšího silného soka, Liverpool. Tenisová sezóna pokračuje v Paříži, Rotterdamu, Pattaye a San Jose, 17. kolo má na programu házenkářská extraliga mužů. V Itálii vedoucí Inter Milán zavítá na hřiště fotbalistů Parmy. Osmifinále Evropské ligy čeká basketbalistky Brna a USK Praha.

Rallye startuje ve Švédsku

Ve čtvrtek volejbalistky Modřanské Prostějov v úvodním zápase 1. kola play-off přivítají Scavolini Pesaro. Pokračuje hokejová NHL i evropské hokejové ligy. Sezóna rallye se rozběhne v Karlstadu Švédskou rallye.

V pátek startují ve Vancouveru zimní olympijské hry, fotbalisté Českých Budějovic změří síly s Dubnicou. Fotbalisté AC Milán v 24. kole Serie přivítají Udine, v Německu Mönchengladbach změří síly s Norimberkem.

V sobotu druhými zápasy pokračuje osmifinále play-off první hokejové ligy, sázet u Tipsportu můžete na bundesligový zápas Bayern Mnichov - Dortmund.

V neděli Karviná přivítá v souboji dvou někdejších bašt házené Plzeň, ve španělské La Lize Atlético Madrid hostí FC Barcelonu.

CO

Zrušit


Časová osa: Perličky

Filtr článků - Perličky