Rubriky:

Rady sázkařům

Vaidišovou čeká v Barceloně Schiavoneová

16. dubna 2009 08:20 - PRAHA

Po jednodenní přestávce pokračuje pro českou tenistku Nicole Vaidišovou turnaj v Barceloně. Ve Španělsku se utká s italskou reprezentantkou Schiavoneovou. Může tak potvrdit zlepšení formy, už na čtvrtém turnaji v řadě dokázala Vaidišová postoupit z prvního kola. Titul v Katalánsku obhajuje Ruska Kirilenková.

Za týden dvacetiletá Vaidišová v prvním kole v úterý zdolala 6:2 a 6:4 Ukrajinku Savranskou, která nahradila domácí třetí nasazenou Medinaovou. Ta musela pro zranění břišního svalu účast na poslední chvíli odříct. Italka si poradila se Španělkou Dominguezovou 7:6(4) a 6:4.

České tenistce se po obnovení spolupráce s nevlastním otcem Alešem Kodatem začalo opět dařit. Naposledy v Marbelle vypadla ve druhém kole s Italkou Vinciovou, předtím v Miami o kolo později s Ruskou Kuzněcovovou.

Milánská rodačka Schiavoneová v Marbelle vypadla se Srbkou Jankovičovou, předtím v Miami skončila ve druhém kole na raketě Maďarky Szavayové. Dále než do druhého kola osmadvacetiletá tenistka letos nepostoupila.

Ve vzájemných zápasech má těsně navrch Schiavoneová. Italka vyhrála semifinále v Sydney v roce 2006, o rok dříve každá tenistka jednou svojí soupeřku zdolala. Viadišová uspěla ve Fed Cupu, Schiavoneová zvítězila na antukovém French Open.

Pokud Vaidišová postoupí, může se ve třetím kole utkat s krajankou Lucií Šafářovou. Ta ale musí nejprve porazit Italku Erraniovou.

Na vítězství Schiavoneové si můžete vsadit v kursu 1,65, Na výhru Vaidišové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,98.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům