Rubriky:

Rady sázkařům

Vychytá Štěpánek v Liberci Švédy?

16. dubna 2009 10:21 - PRAHA

Generálka před nadcházejícím mistrovstvím světa ve Švýcarsku čeká české hokejisty. Ti absolvují poslední turnaj Euro Hockey Tour na domácím ledě. Ve čtvrtek v Liberci změří síly se Švédy, v brance by měl nastoupit vítkovický mladíček Jakub Štěpánek.

Právě brankářskou situaci musejí trenéři před šampionátem vyřešit, plánovaná jednička Tomáš Vokoun se totiž omluvila. Dvojkou bude ve čtvrtek kladenský Miroslav Kopřiva. Brankář mistrovských Karlových Varů Lukáš Mensator se připojí k týmu až v pátek. Zdravotní potíže má zkušený Martin Prusek, k dispozici je i mladý Alexander Salák.

V Liberci se představí i hlavní hvězda českého výběru Jaromír Jágr, který by měl v útoku nastoupit se spoluhráčem z Omsku Jakubem Klepišem a zkušeným Petrem Čajánkem. Trenér Růžička chce Jágra nechat rozehrát, Omsk totiž v ruské KHL skončil už před měsícem.

Nastoupit by měly i posily z NHL Rostislav Olesz a Michael Frolík. Oba mladí útočníci mohou v Liberci přesvědčit trenéry, aby je vzali do Švýcarska.

Švédové jsou v průběžném hodnocení Euro Hockey Tour na druhém místě se 13 body, Češi jsou poslední s osmi body. Na vítězství v seriálu Češi čekají od prosince 2002. Na Švédy se ale české reprezentaci daří, jediné dvě výhry v EHT získali proti nim (v listopadu v Helsinkách 4:1 a v prosinci v Malmö 6:2).

Na vítězství českých hokejistů můžete vsadit v kursu 2, na Švédy vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,2. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 2,68.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům