Rubriky:

Rady sázkařům

Ve šlágru fotbalové kvalifikace Brazilci přivítají Paraguay

10. června 2009 18:24

Šlágrem středečních zápasů kvalifikace mistrovství světa 2010 je souboj Brazílie s Paraguayí. V jihoamerické části kvalifikace jsou domácí Kanárci na prvním místě, Paraguay je druhá. O víkendu si Brazilci odvezli vítězství 4:0 z Uruguaye, Paraguay prohrála doma s Chile 0:2.

Poslední výsledky kvalifikace znamenaly, že „Kanárci“ se dostali do čela jihoamerické části kvalifikace. Druhá Paraguay má ale stejně bodů, ale horší skóre.

Domácí Brazilci jsou známí svojí ofenzivní hrou, v kvalifikaci ale udivují spolehlivou obranou. Ve 13 zápasech inkasovali jen pětkrát, 23 nastřílených gólů je také nejlepším výsledkem mezi desítkou týmů. „Když se dokážeme ostatním vyrovnat v motivaci a vůli po vítězství, naše technické schopnosti rozhodnou,“ má jasno o kvalitách svých svěřenců trenér Dunga.

Paraguay má společně s Kolumbií druhou nejlepší obranu, soupeřům nastřílela devatenáct gólů. Navíc ji může těšit, že zatím jako jediný dokázala v kvalifikaci Brazilce porazit.

Před rokem v Asunciónu otevřel skóre Santa Cruz, krátce po přestávce zvyšoval na konečných 2:0 Cabanas. To už hráli domácí bez Daria Veróna, který byl po druhé žluté kartě vyloučený. „Je naší povinností porážku odčinit, ale musíme být trpěliví a zopakovat výkon z posledního zápasu v Uruguayi,“ citují stránky FIFA Dungu.

Na vítězství Brazílie si můžete vsadit v kursu 1,35, na výhru Paraguay vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 7. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 4,5.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům