Rubriky:

Rady sázkařům

Pokračuje Wimbledon, odstartuje legendární Tour de France

29. června 2009 14:38

Ke svému finiši spěje třetí grandslam tenisové sezóny ve Wimbledonu, který je nadále naším Šlágrem týdne. V pondělí se hraje finále mistrovství Evropy fotbalistů do jednadvaceti let, týmy Gambrinus ligy se chystají na start nového ročníku nejvyšší české soutěže. Prvním předkolem zahájí novou sezónu fotbalových pohárů Liga mistrů i Evropská liga. Cyklisté se utkají o triumf na Tour de france.

Jednoznačným šlágrem pondělka je finále kontinentálního šampionátu jednadvacítek, v nichž se němečtí mladíci utkají s fotbalisty Anglie. Ve Stavangeru diváci sledují mistrovství světa plážových volejbalistů.

Stále pokračuje tenisový Wimbledon, na úspěšný start herní přípravy chtějí v úterý navázat fotbalisté pražské Sparty. Český vicemistr s dalšími prvoligovými celky ladí formu na nadcházející ročník Gambrinus ligy. Maltští Hibernian v prvním předkole Ligy mistrů hostí fotbalisty černohorského Mogrenu Budva.

Ve středu se hrají další fotbalové přípravy, pokračuje i první předkolo Ligy mistrů. Sázet samozřejmě stále můžete na vrcholící tenisový Wimbledon. Ve čtvrtek startuje předkolo Evropské ligy, která nahrazuje Poháru UEFA. Fotbalisté Mladé Boleslavi se v Innsbrucku utkají se Spartakem Moskva, Slavia přivítá Kladno.

Zlatý pohár hostí USA 

Od pátku hostí Spojené státy americké Zlatý pohár, fotbalové mistrovství Severní a Střední Ameriky. V Oslu se představí na mítinku Zlaté ligy nejlepší světoví atleti, v Hannoveru bude boxovat český reprezentant Lukáš Konečný proti Francouzi Christophu Karagozovi.

V sobotu se několik ligových týmů (Slavia, Brno, Liberec, Mladá Boleslav) představí na tradičním turnaji v Čelákovicích, domácí Američané se na Zlatém poháru utkají s Grenadou. V americké Laguně Sece se jede kvalifikace osmého závodu MS silničních motocyklů, v Monaku odstartuje legendární cyklistická Tour de France.

V neděli s během rakouského soustředění fotbalisté Olomouce utkají s FK Moskva, svoji přípravu sehraje i Sparta. Vyvrcholí tenisový Wimbledon, na své si přijdou i příznivci motocyklů. Ty čeká několik závodů různých kategorií seriálu mistrovství světa.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům