Rubriky:

Rady sázkařům

Pokračuje Zlatý pohár, Mexiko se utká s Nikaraguou

5. července 2009 17:47

Jasnou záležitostí by měl být nedělní zápas Zlatého poháru, v němž se fotbalisté Mexika (finalisté posledního ročníku) utkají s Nikaraguou. Ta je podle bookmakerů Tipsportu outsiderem s kursem 13,5. Ve skupině C dále hrají Guadeloupe a Panama.

 

Henry Romero, Reuters

Třináctinásobný účastník mistrovství světa e v kvalifikaci mistrovství světa 2010 na čtvrtém místě, na třetí Honduras ztrácí jeden bod. Naposledy Mexičané udolali Trinidad a Tobago 2:1, předtím podlehli právě Hondurasu a Salvadoru.

Svěřenci trenéra Aguirreho kontinentální šampionát vyhráli čtyřikrát, naposledy před dvěma lety nestačili v Chicagu jen na Američany. Zatím pokaždé postoupili do čtvrtfinále turnaje. Aguirre nemůže počítat s útočníkem Chivas Arellanem, jehož trápí zraněný levý kotník.

Nikaragua je v žebříčku reprezentací na 135. příčce, v lednu ve třech zápasech poznala výhru, remízu i porážku. Svěřenci trenéra Olivase Otoniela nejprve prohráli v Hondurasu 1:4, po remíze s Belize 1:1 porazili 2:0 Guatemalu.

Na vítězství Mexika si můžete vsadit v kursu 1,12, na výhru Nikaraguy vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 13,5. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 7.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům