Obhájce Santora čeká v Newportu Cipolla

Ve středu vstoupí do turnaje v Newportu Fabrice Santoro. Francouzský tenista loni podnik vyhrál a letos je nasazenou dvojkou. V prvním kole změří Santoro síly s Italem Flaviem Cipollou.

Šestatřicetiletý Santoro letos vyhrál turnaj v Johannesburgu, do semifinále postoupil v Eastbourne a o kolo dříve skončil v Dubaji. V žebříčku ATP je rodák z Tahiti na 34. příčce.

Římský rodák Cipolla je v žebříčku 103. a ve většině letošních turnajů se musel do hlavní části prokousávat přes kvalifikaci. Nejvíce se mu dařilo v Bělehradě, kde jej až ve čtvrtfinále zastavil chorvatský bombarďák Karlovič. Naposley ve Wimbledonu skončil ve druhém kole kvalifikace.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz se ve druhém kole utká s domácím Dentem, který vyřadil Brazilce Daniela.

Na vítězství Santora si můžete vsadit v kursu 1,23, na výhru Cipolly vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,35.