Rubriky:

Rady sázkařům

Golfové British Open začíná, světová jednička Woods chce útočit

16. července 2009 07:28

S cílem získat svůj patnáctý titul kategorie major jde do British Open americký golfista Tiger Woods. Světová jednička ve čtvrtek odstartuje tradiční podnik ve flightu s domácím Lee Westwoodem a nadějným japonským mladíčkem Ryem Ishikawou.

 

Mike Blake, Reuters

Na Woodse, který vyhrál British Open už třikrát, je pokaždé upřena největší pozornost. To nevadí Westwoodovi. „Vždycky jsem si užil hru s Tigerem a pokaždé se mi dařilo,“ cituje BBC Westwooda, který s Woodsem hrál na Open v roce 2004. Skončil celkově čtvrtý, Američan devátý.

Argentinský vítěz US Masters Angel Cabrera zahájí turnaj ve skupině s britskou světovou trojkou Paulem Caseym a Japoncem Ryujim Imadou.

Vítěz posledních dvou turnajů (French Open a Scottish Open) Martin Kaymer z Německa odstartuje s vítězem US Open Lucasem Gloverem a vítězem British Open 2002 Erniem Elsem.

Severoirský mladíček Rory McIlroy společně s dalším mladým Anthonym Kimem z USA obejdou hřiště se zkušeným Jihoafričanem Retiefem Goosenem.

Na vítězství Tigera Woodse na British Open si můžete vsadit v kursu 3,35, na Sergia Garcíu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 23. Následují Rory McIlroy (27), Padraig Harrington a Lee Westwood (oba 29), Paul Casey (30).

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům