Rubriky:

Rady sázkařům

Kvitová se v Praze utká s patnáctiletou Diyasovou

16. července 2009 11:39

Pražský turnaj ECM Prague Open zatím českým barvám příliš radosti nepřinesl. Vaidišová, Zakopalová a Plíšková prohrály hned v prvním kole, ve středu je ve druhém kole následovala Záhlavová-Strýcová. Ve hře tak zůstávají jen tři české tenistky. Osmá nasazená Petra Kvitová ve čtvrtek změří síly s mladičkou Kazachstánkou Zarinou Diyasovou.

Rodačka z Fulneku Kvitová letos vyhrála první titul ATP v kariéře v Hobartu, kde ve finále porazila krajanku Benešovou. V Indian Wells postoupila v březnu do 3. kola, poté se musel pro zranění lokte odhlásit z turnaje v Marbelle. Zdravotní komplikace (kotník) jí znemožnily startovat na Roland Garros a následně Hertogenboschi. Ve Wimbledonu poté vypadla v prvním kole.

Teprve patnáctiletá Diyasová v prvním kole hladce vyřadila Francouzku Mladenovicovou 6:4 a 6:1. Kazaška hraje na okruhu ITF, naposledy zvítězila na turnaji ve Stuttgartu-Vaihingenu. V žebříčku WTA jí patří 295. místo.

Obě tenistky se v kariéře ještě nepotkaly. Vítězka ve čtvrtfinále narazí na lepší z dvojice Niculescuová (Rumunsko) – Benešová (3-ČR).

Na vítězství Kvitové si můžete vsadit v kursu 1,17, na výhru Diyasové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,9.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům