Rubriky:

Rady sázkařům

Benešové stojí v cestě do finále Bammerová

18. července 2009 11:46

Jediná zbylá česká zástupkyně ve dvouhře ECM Prague Open Iveta Benešová je už v semifinále. Nejlepší česká tenistka se v sobotním semifinále pražského turnaje utká s nasazenou dvojkou Sybille Bammerovou z Rakouska. Druhé semifinále turnajová jednička Schiavonevá z Itálie změří síly se Švýcarkou Bacsinskou.

 

protenis.cz/ECM Prague Open

Benešová naposledy vypadla ve švédském Bastadu ve druhém kole po porážce s Ruskou Kudrjavcevovou. Šestadvacetiletá hráčka odstartovala sezónu finálovou prohrou s krajankou Kvitovou v Hobartu, v Acapulcu a Monterrey postoupila do semifinále. V dubnu se musela pro bolavá záda odhlásit z turnajů v Marbelle a Barceloně, na French Open skončila světová dvaatřicítka ve třetím kole a ve Wimbledonu ještě o kolo dřív.

Devětadvacetiletá Bammerová v Praze porazila Bulharku Pironkovovou a Rusku Kudrjavcevovou, přemožitelku domácí Vaidišové. Ve čtvrtfinále pak vyřadila Lucii Hradeckou. Letos rodačka z Lince postoupila do čtvrtfinále v Indian Wells.

Obě tenistky se utkaly třikrát, ze dvou vítězství se radovala Bammerová. Benešová ale vyhrála poslední vzájemný duel v roce 2006 v Portoroži.

Na vítězství Benešové si můžete vsadit v kursu 1,55, na výhru Bammerové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,15.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům