Zkušeného Hewitta čeká ve Washingtonu mladíček Young

V hlavním městě USA probíhá turnaj kategorie ATP 500, vítěz si tedy vedle dotace 300 tisíc dolarů odveze 500 bodů do žebříčku. Mezi nasazenými je Tomáš Berdych, jedničkou je domácí Roddick. Australan Lleyton Hewitt, který podnik vyhrál v roce 2004, se v prvním kole utká s americkým tenistou Donaldem Youngem.

Australský tenista Lleyton Hewitt

Osmadvacetiletý Hewitt je v žebříčku ATP na 40. místě, letos vyhrál turnaj v Memphisu. Do semifinále postoupil v Houstonu, ve čtvrtfinále prohrál s Roddickem ve Wimbledonu.

Rodák z Chicaga Young hraje levou rukou, letos většinou hraje na challengerech. Na tom v Tallahassee prohrál dvacetiletý mladíček až ve finále s krajanem Isnerem.

Oba tenisté se v kariéře ještě nepotkali.

Na vítěze už ve druhém kole čeká Izraelec Dudi Sela, který měl v prvním kole volný los.

Na vítězství Hewitta si můžete vsadit v kursu 1,17, na výhru Younga vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,9.