Ferrero se ve Washingtonu utká s krajanem Robredem

Jedním z nejvyrovnanějších duelů prvního kola turnaje ve Washingtonu by podle bookmakerů Tipsportu měl být zápas španělských tenistů Juana Carlose Ferrera a Tommyho Robreda. Ten plní roli nasazené sedmičky, mírný favoritem je ale Ferrero, který v prvním kole porazil Ekvádorce Lapenttiho. Šampión si z amerického hlavního města odveze 300 tisíc dolarů a 500 bodů do žebříčku ATP.

Španělský tenista Juan Carlos Ferrero

Rodák z Onteniente Ferrero je světovou devětadvacítkou, letos vyhrál turnaj v Casablance. Až v semifinále vypadl v Queen’s Clubu, naposledy jej ve finále v Umagu porazil Rus Davyděnko.

Sedmadvacetiletý Robredo je v žebříčku ATP šestnáctý, letos vyhrál turnaje v Costa do Sauipe a Buenos Aires. V semifinále vypadl ve Viňa del Mar a v Bastadu.

Oba tenisté se utkali čtyřikrát, bilance je vyrovnaná 2:2. Poslední vzájemný zápas je tři roky starý, v semifinále turnaje v Cincinnati vyhrál Ferrero 6:3 a 6:4.

Vítěz v dalším kole změří síly s Němcem Haasem, turnajovou desítkou.

Na vítězství Ferrera si můžete vsadit v kursu 1,78, na výhru Robreda vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,82.