Štěpánka čeká v Cincinnati Troicki

Po turnaji žen hostí americké Cincinnati i prestižní podnik série Masters mužů. V prvním kole se český daviscupový reprezentant Radek Štěpánek utká se srbským tenistou Victorem Troickim. Šampión si z Cincinnati vedle tisícovky bodů do žebříčku ATP odveze i téměř půl miliónu dolarů.

Český tenista Radek Štěpánek

Karvinský rodák Štěpánek letos vyhrál turnaje v Brisbane a San Jose, až ve finále podlehl Roddickovi v Memphisu. Ve Wimbledonu postoupil do čtvrtého kola, naposledy v Montrealu překvapivě nestačil v prvním kole na Kazacha Golubova.

Třiadvacetiletý Troicki je v žebříčku ATP na 30. místě, letos vyhrál challenger v rodném Bělehradu a triumfoval i na světovém poháru družstev v Düsseldorfu. Naposledy v Montrealu hladce podlehl v prvním kole 3:6 a 0:6 Španělu Ferrerovi.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, loni na Wimbledonu zvítězil Štěpánek po více jak tříhodinové bitvě 3:2 na sety, přestože první dvě sady v tie-brejcích prohrál.

Vítěz námi vybraného zápasu se ve druhém kole utká s lepším z dvojice Safin (Rusko) - Ginepri (USA).

Na vítězství Štěpánka si můžete vsadit v kursu 1,37, na výhru Troickiho vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,62.