Rubriky:

Rady sázkařům

Nováček ze Slovácka hostí poslední Bohemians Praha

22. srpna 2009 16:53

Soubojem o důležité body je sobotní utkání 5. kola Gambrinus ligy mezi Slováckem a Bohemians Praha. Domácí nováček má na svém kontě tři body díky vítězství nad Olomoucí, střížkovští klokani zatím na premiérový bod čekají. V týdnu vedení klubu vyhodilo trenéra Žáka.

 

Igor Zehl, ČTK

Slovácko v prvním kole podlehlo Plzni 2:3, poté stejným výsledkem prohrálo v Jablonci. Následovala zmíněná výhra (2:0) nad Olomoucí, naposledy svěřenci trenéra Mazury odjeli z Brna po porážce 0:1.

Bohemians Praha na úvod ligy nestačili na Olomouc, následovaly prohry s Českými Budějovicemi, na Slavii a po mizerném výkonu s Teplicemi. Vedení klubu zareagovalo na tragický start odvoláním trenéra Roberta Žáka. Tým dočasně vede asistent Jindráček, kterého čeká prvoligová premiéra.

Domácí nemohou počítat se zraněným Perůtkou, stejně je na tom Fenyk z Bohemians Praha. Hosté pro trest za červené karty nemohou nasadit Turtenwalda a Obermajera, nejistý je start Pižanowskiho.

Na vítězství Slovácka si můžete vsadit v kursu 1,57, na výhru Bohemians Praha vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 5,3. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,5.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům