V poháru Ondrášovky Žižkov hostí Sokolov

V úterý pokračuje Ondrášovka Cup, tradiční pohár českých fotbalových mužstev. Do druhého kola se už zapojí i prvoligové celky, jedním z nejzajímavějších duelů úterního programu by mohl být zápas Žižkov – Sokolov. Viktoria ještě loni hrála nejvyšší soutěž, Sokolov patří k nejlepším týmům druhé ligy.

Oba týmy už mají za sebou první kolo, proti divizním soupeřům uspěly. Žižkov vyhrál ve Strakonicích 3:0, góly vstřelili Vaculík a Hušbauer, jeden si dali domácí sami.

Sokolov se trápil se Sokolem Brozany nad Ohří, který udolal 2:1. Po čtvrthodině favorit vedl po trefách Podrazkého a Čady, domácí ještě do přestávky snížili Gnahouim. Střelec kontaktního gólu na jaře hrál za rezervní tým Žižkova.

Vzájemná bilance pro Žižkov příznivá není. Ve druhé lize 2006/07 doma jen remizovala 1:1, v Sokolově pak prohrála 1:2.

Na vítězství Žižkova si můžete vsadit v kursu 1,85, na výhru Sokolova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,7. Pokud očekáváte remízu po 90 minutách, je k dispozici kur 3,3.