O titul v Bangkoku se utkají Simon a Troicki

Vítěze v neděli pozná turnaj v Bangkoku. Srbský tenista Viktor Troicki, který v semifinále porazil obhájce trofeje a nejvýše nasazeného Francouze Tsongu, změří síly s turnajovou dvojkou Gilles Simonem z Francie.

Třiadvacetiletý Troicki je v žebříčku ATP na 32. místě, letos bělehradský rodák vyhrál challenger v rodném městě a mistrovství světa družstev. Na US Open skončil Troick ve druhém kole, naposledy v play-off světové skupiny Davis Cupu proti Uzbekistánu vyhrál obě své dvouhry.

Rodák z Nice Simon je světovou desítkou, letos čtyřiadvacetiletý hráč postoupil do semifinále turnají v Marseille a Dubaji. Na US Open prohrál ve třetím kole se Španělem Ferrerem.

Oba tenisté se utkali dvakrát, v obou duelech v roce 2007 zvítězil Simon.

Na vítězství Simona si můžete vsadit v kursu 1,46, na výhru Troického vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,35.