Rubriky:

Rady sázkařům

Fotbalovou dvacítku v osmifinále MS čekají Maďaři

6. října 2009 16:59

Boje v základní skupině mistrovství světa čeští fotbalisté zvládli a bez prohry postoupili z druhé příčky do osmifinále. V něm se v úterý utkají s Maďarskem, vítězem skupiny F. Pokud svěřenci trenéra Dovalila zvítězí, narazí na Itálii. Ta vyřadila Španělsko.

 

Suhaib Salem, Reuters

Čeští mladíci na úvod turnaje zdolali Austrálii, poté po zodpovědném defenzivním výkonu ukopali bezbrankovou remízu s favorizovanou Brazílií. Měli tak jistotu postupu, přesto v závěrečném utkání skupiny porazili Kostariku. Dvěma trefami výhru 3:2 zařídil mladoboleslavský Chramosta.

Maďaři na úvod turnaje překvapivě podlehli 0:3 Hondurasu, poté ale rozstříleli Jihoafrickou republiku 4:0 a porazili i Spojené arabské emiráty (2:0).

Oba celky se utkaly ve dvou přípravných zápasech. V srpnu 2006 na Memoriálu Václava Ježka skončil duel tehdejších 17 remízou 3:3 (přestože Češi vedli ještě tři minuty před koncem 3:0), předloni pak Maďaři zvítězili 4:2.

Na vítězství českých fotbalistů si můžete vsadit v kursu 1,8, na výhru Maďarů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,96. Pokud očekáváte remízu po devadesáti minutách, je k dispozici kurs 3,3.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům