Sparta hostí v extraligovém derby Slavii

Soubojem ze středu tabulky je nedělní pražské derby mezi hokejisty Sparty a Slavia. Ta vyhrála úvodní letošní vzájemný duel 4:2 a před holešovickým celkem má dvoubodový náskok. V případě tříbodového vítězství tak svěřenci kouče Hynka mohou rivala předstihnout.

Brněnský obránce Radim Bičánek leží na sparťanovi Tomáši Netíkovi

Sparta v pátek neměla problémy s poslední Kometou Brno, kterou porazila 6:2. Dvakrát se trefil ve formě hrající reprezentační útočník Netík.

Slavia zvítězila v Litvínově 2:0, gól a asistenci zaznamenal Havel. Čisté konto vychytal Neruda, který ve 12. minutě střídal zraněného Slipčenka.

Ve vzájemném utkání v první čtvrtině bylo vítězi rozhodnuto již po první třetině. Slávisté třemi góly vyhnali z branky Cháberu, po čtyřiceti minutách vedli 4:0. Hosté alespoň korigovali Tonem a Brošem.

Na vítězství Sparty si můžete vsadit v kursu 2,15, na vítězství Slavie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,55. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,9.