Hradecká se v Lucemburku utká s Castanovou z Kolumbie

Ve středu vstoupí do turnaje v Lucemburku česká tenistka Lucie Hradecká. Pražská rodačka se bude snažit být úspěšnější než krajanky Benešová a Záhlavová-Strýcová, které prohrály hned v prvním kole. Hradecká změří síly s kolumbijskou kvalifikantkou Catalinou Castanovou.

Česká tenistka Luce Hradecká

Čtyřiadvacetiletá Hradecká letos vyhrával turnaje okruhu ITF, v únoru se v žebříčku WTA poprvé probojovala do nejlepší světové stovky. V dubnu postoupila do čtvrtfinále ve Fesu, až ve finále prohrála s Rezaiovou ve Štrasburku. Na domácím turnaji v Praze skončila ve čtvrtfinále, v Istanbulu podlehla 69. hráčka žebříčku ve finále Duševinovové.

Rodačka z Pereiry Castanová otevírá v žebříčku WTA třetí stovku, letos třicetiletá hráčka vypadla v prvním kole turnaje v Bogotě.

Obě tenisty se ještě neutkaly. Vítězka námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepší z dvojice Maleková (Německo) - Hantuchová (4-Slovensko).

Na vítězství Hradecké si můžete vsadit v kursu 1,57, na výhru Castanové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,11.