Rubriky:

Rady sázkařům

Šafářová se v Moskvě pokusí zaskočit Jankovičovou

22. října 2009 08:20

Druhá nasazená tenistka Jelena Jankovičová ze Srbska je další soupeřkou české reprezentantky Lucie Šafářové na turnaji v Moskvě. Šafářová neměla problémy s domácí Makarovovou, světová devítka Jankovičová musela postup proti Kazachstánce Švedovové vybojovat ve třech setech.

 

Kathy Willens, ČTK/AP

Čtyřiadvacetiletá Jankovičová letos postoupila do 4. kola Australian Open, v Paříži prohrála semifinále s Mauresmovou. Turnajový triumf oslavila v Marbelle, na Roland Garros skončila ve 4. kole. O kolo dříve vypadla ve Wimbledonu. V srpnu se radovala z triumfu v Cincinnati. V Tokiu musela pro zranění pravého zápěstí vzdát finále proti Šarapovové.

Šafářová naposledy v Rakousku prohrála čtvrtfinále s Agnieszkou Radwaňskou, letošní sezónu brněnská rodačka zahájila postupem do čtvrtfinále v Brisbane, poté na Australian Open vypadla ve třetím kole s Bartoliovou. Do čtvrtfinále postoupila dvaadvacetiletá i v Monterrey a Barceloně, na Rolland Garros ji ve druhém kole vyřadila Venus Williamsová. V Torontu podlehla ve čtvrtfinále Sereně Williamsové, až ve finále turnaje v Québeku podlehla Maďarce Czinkové.

Obě tenistky se v kariéře potkaly třikrát, pokaždé zvítězila Jankovičová.

Na vítězství Jankovičové si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Šafářové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,93.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům