Extraligový lídr Třinec přivítá mistrovské Karlovy Vary

Po zaváháních Vítkovic a Plzně poskočili v pátek do čela extraligy hokejisté Třince a potvrdit svoji pozici chtějí i v nedělním 20. kole. Hostí mistrovské Karlovy Vary, kterým se příliš nedaří. V tabulce jsou Západočeši až dvanáctí.

Radost hokejistů Třince během utkání na Spartě

Třinec v pátek vyhrál ve Zlíně 6:4, když ve třetím dějství nasázel domácím za stavu 3:4 tři góly. Slezané z devíti domácích utkání šest vyhráli, naposledy ve své hale porazli gólem Martynka z 59. minuty poslední Brno. Nejproduktivnější celek extraligy táhne první útok Kohn - Polanský - Martynek. Navíc Oceláře nedávno posílil útočník se zkušenostmi z NHL Bonk.

Karlovy Vary v pátek doma podlehli Liberci, od překvapivého vítězství 3:0 na Slavii prohrály tři zápasy v řadě.

V minulé sezóně Karlovy Vary třikrát s Třincem zvítězily, jen poslední zápas na ledě Ocelářů vyhrály. Letošní duel v první čtvrtině aktuálního ročníku získali Západočeši poměrem 3:1.

Na vítězství Třince si můžete vsadit v kursu 1,82, na výhru Karlových Varů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,04. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 4,3.