Mladá Boleslav v předehrávce extraligy hostí Litvínov

Soubojem ze středu tabulky je čtvrteční předehrávka 21. kola extraligy mezi hokejisty Mladé Boleslavi a Litvínovem. Severočeši na svého soupeře ztrácejí dva body a pokud ve městě automobilů zvítězí, poskočí na sedmou příčku.

Mladoboleslavský útočník Peter Fabuš oslavuje vítěznou trefu v duelu se Spartou.

Mladá Boleslav v neděli zvítězila v Kladně 1:0, jediný gól vstřelil až v samostatných nájezdech David Vrbata. I předchozí zápas neměl vítěze po 60 minutách, Středočeši zdolali Spartu 2:1 také po samostatných nájezdech. Rozhodl Peter Fabuš.

Litvínov naposledy doma porazil 5:3 Liberec, hattrickem se blýskl Trávníček. Předtím svěřenci Jiřího Kučery vyhráli na ledě Vítkovic 4:3 po samostatných nájezdech, rozhodující proměnil bek Karel Pilař.

V první čtvrtině se po vzájemném zápase radovala Mladá Boleslav, vítězství 2:1 jí v prodloužení vystřelil kapitán Richard Král.

Na vítězství Mladé Boleslavi si můžete vsadit v kursu 2, na výhru Litvínova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,68. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,2.