Rubriky:

Rady sázkařům

Poslední Slavia hodlá opět zaskočit favorizovanou Valencii

5. listopadu 2009 08:28

Opět překvapit potřebují fotbalisté Slavie v Evropské lize. Před dvěma týdny šokovali remízou ve Valencii, nyní by rádi španělskému soupeři opět sebrali nějaký ten bodík. Šance jsou ale neveliké, český šampión se v domácí soutěži trápí a i bod z Valenci byl pro sešívané prvním ve třetím zápase základní skupiny B.

 

Alberto Saiz, ČTK/AP

Slavia totiž na úvod neměla šanci v Janově, poté je doma pěti góly zostudilo francouzské Lille. Až ve Valencii se svěřencům trenéra Jarolíma možná blýsklo na lepší časy. O víkendu ale Slavia prohrála v Příbrami a pohárový úspěch by mohl uklidnit rozbouřenou atmosféru uvnitř klubu. Sedmé místo a dvě porážky v řadě nepřidaly nikomu. Po červené kartě z Mestally nemůže nastoupit Ragued, do branky by se mohl vrátit uzdravený Romanovs.

Valencie po úvodní remíze v Lille porazila italský FC Janov, její vyhlídky na postup jsou tak stále dobré. V domácí soutěži v neděli Valenci přivezla výhru 1:0 z Málagy, poslední čtyři ligové duely její obrana neinkasovala. V tabulce je Valencie čtvrtá. Nastoupit nemůže hvězdný David Villa, který byl v minulém utkání vyloučený.

Na vítězství Slavie si můžete vsadit v kursu 4,07, na výhru Valencie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,75. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,4.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům