Rubriky:

Rady sázkařům

Živě

Poslední Vítkovice s novým trenérem zkusí zaskočit Žižkov

13. listopadu 2009 12:29

Stejný název, opačné postavení v tabulce. Zatímco hokejisté Vítkovic vedou extraligovou tabulku, jejich fotbaloví kolegové jsou na samém dnu hodnocení druhé ligy. Porážka na hřišti béčka Sparty 1:3 přinesla odvolání trenéra Paličky.

Byl to zápas o naději, který Vítkovice nezvládly. Na Strahově potřebovaly předposlední béčko Sparty porazit. Nepodařilo se a na svého soupeře Vítkovičtí ztrácejí už pět bodů. Po polovině soutěže domácí ztrácejí na čtrnáctý Hlučín devět bodů a budou mít co dělat, aby nesestoupili.

“Je potřeba se vyrovnat s agresivní hrou soupeře. Pokrýt nejlepšího střelce Viktorky Kaloda, narušit rozehrávku záložní řady, jejíž motorem je kapitán Culek, a eliminovat útočné výpady Zengueho. Každý hráč musí v utkání podat stoprocentní výkon hraničící se sebeobětováním, jen tak můžeme pomýšlet na dobrý výsledek,“ řekl klubovým stránkám nový trenér Patrik Krabec, který dělal kouči Palečkovi před odvoláním asistenta.

Žižkov zahájil soutěž špatně, dokázal se ale zvednout. Svěřenci trenéra Petržely jsou na 6. místě, přestože jako jediní v horní polovině tabulky mají záporné skóre. Naposledy Žižkov remizoval 2:2 v Opavě, o tři body přišel gólem Martana z druhé minuty nastavení.

Vzájemný zápas ve druhém kole vyhrál Žižkov 1:0, jediný gól vstřelil až v 83. minutě. Vaculíkova střela se odrazila od Culkových zad a skončila v brance Vítkovic.

Na vítězství Vítkovic si můžete vsadit v kursu 4,07, na výhru Žižkova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,75. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,4.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům