Ufa může opět jít do vedení v KHL, hostí Jágrův Omsk

Vrátit se do čela Kontinentální ligy mohou dnes hokejisté Ufy. Ti mají o bod méně než Petrohrad, zároveň ale dva zápasy k dobru. V prestižním derby Černyševovy divize hostí Omsk již s uzdravenou českou hvězdou Jaromírem Jágrem.

Jaromír Jágr v souboji s Medveděvem z Ufy

Ufa jen třikrát v sezóně prohrála v základní hrací době a na svém kontě má 57 bodů. To je více než dvojnásobek, než kolik posbíral nejslabší tým ligy Čechov. V pondělí Ufa porazila Jekatěrinburg 4:3 po prodloužení.

Omsk na svého pátečního soupeře ztrácí dvanáct bodů, naposledy ztratil v Astaně vítězství sedm sekund před koncem. Pak vyrovnal Žajlauov a v prodloužení rozhodl Dallman. Úvodní gól Omsku vstřelil z trestného střílení po faulu na Jágra Jakub Klepiš.

Na vítězství Ufy si můžete vsadit v kursu 1,68, na výhru Omsku vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,41. pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,5.