Bezzubí Buldoci hostí hokejisty Litvínova

Jen díky tragické sezóně nováčka z Brna nejsou hokejisté Kladna v extralize poslední. Před Kometou ale mají jen osmibodový náskok, na Karlovy Vary před sebou ztrácejí již osm bodíků. V neděli hostí jedenáctý Litvínov.

Kladno před měsícem zaskočilo Slavii, z jejíhož ledu si odvezlo jasnou výhru 6:2. Od té doby ale Středočeši prohráli všech šest zápasů. Naposledy nestačili v Třinci na domácí Oceláře.

Litvínov nezvládl třetí třetinu proti Plzni a prohrál 2:6. Předtím proti Třinci Chemici vyhráli po samostatných nájezdech. Kladnu mají co oplácet, v první čtvrtině s ním prohráli vysoko 1:6. Dvakrát se při prvním úspěchu Kladna na kluzišti soupeře v sezóně prosadil veterán Patera, který navíc přidal dvě asistence.

Na vítězství Kladna si můžete vsadit v kursu 2,2, na výhru Litvínova vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,4. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,2.