Házenkáři musejí zabrat, pokud neporazí Maďary, na ME končí

Zápas o všechno čeká v pátek české házenkáře. Ti na mistrovství Evropy v Rakousku prohráli oba dosavadní zápasy, a pokud v posledním duelu základní skupiny neporazí Maďarsko, skončí poslední a na postup do další fáze budou moci zapomenout. Maďaři i díky bouřlivé fanouškovské podpoře dokázali v úvodním duelu překvapivě sebrat bod olympijským šampiónům Francouzům.

Český reprezentant v házené Jiří Hynek (vlevo) brání Daniela Narcisse z Francie.

S Francouzi sehráli dramatický duel i Češi. V závěru ale neměli potřebný kousek štěstí, navíc skvěle zachytal famózní Omeyer. Stejně tak ale zářil na druhé straně Galia. Svěřenci trenéra Liptáka skvělou stíhací jízdu ve druhém poločase v bodový zisk nepřetavili.

Maďaři po překvapivé remíze s Francouzi ve druhém zápase neměli šanci proti Španělsku. To zvítězilo o devět gólů, rozhodnuto bylo už po první půli. Tu jeden z favoritů šampionátu vyhrál o osm branek 17:9.

Na vítězství Maďarska si můžete vsadit v kursu 1,9, na výhru českých házenkářů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,2. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 7,7.