Rubriky:

Rady sázkařům

Heninová si návrat z důchodu může osladit triumfem, poslední překážkou je světová jednička

30. ledna 2010 08:19

Poslední krok zbývá udělat belgické tenistce Justine Heninové k dovršení senzačního návratu na kurty. Někdejší světová jednička je už ve finále Australian Open, kde ji čeká Američanka Serena Williamsová. Světová jednička v semifinále Australian Open vydřela po dvouhodinovém boji a dvou tie-breacích vítězství nad Číňankou Li Na.

 

Daniel Munoz, Reuters

Jedenáctinásobná vítězka Grand Slamu Williamsová sezónu zahájila v Sydney, kde ji ve finále porazila Ruska Dementěvová. V Melbourne rodačka ze Saginaw vedle Češky Petry Kvitové vyřadila například i Bělorusku Azarenkovou. V Melbourne už společně se sestrou Venus vyhrály čtyřhru.

Sedmadvacetiletá Heninová se v semifinále téměř ani nezapotila. Za pouhých 51 minut smetla Číňanku Čeng Ťie 6:1 a 6:0. Návrat rodačka z Lutychu zahájila lednovou účastí v Brisbane, kde ji ve finále porazila krajanka Clijstersová.

Obě tenistky se utkaly třináctkrát a bilance je pořádně vyrovnaná. Američanka vyhrála sedmkrát, Belgičanka šestkrát. Nikdy se ale neutkaly ve finále Grand Slamu, bilance ve finálových soubojích je 2:2.

Na vítězství Sereny Williamsové si můžete vsadit v kursu 1,8, stejný kurs vypsali bookmakeři Tipsportu na výhru Heninové.

CO

Zrušit


Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům