Jablonec hájí vedení v Ostravě, ta může Severočechy přeskočit

V pondělí Ostrava nevyužila šanci jít do čela Gambrinus ligy, v Plzni jen remizovala. Druhý pokus mohl mít Baník v neděli, výhra Teplic nad Bohemians Praha jeho šance zmařila. Na stadiónu ve Vítkovicích hostí lídra před víkendovými zápasy – Jablonec. Severočeši mají před domácími ale jen dvoubodový náskok.

Fotbalisté Jablonce se radují z gólu proti Bohemians 1905.

Ostrava je nejlepším celkem v domácím prostředí, Baník v devíti zápasech získal parádních 23 bodů. Sedmkrát zvítězil a dvakrát remizoval, skóre má 15:5.

Jablonec jaro odstartoval přesvědčivým vítězstvím 3:0 nad Bohemians 1905, dvakrát se trefil už v úvodní desetiminutovce. Na góly Pavlíka z penalty a Lafaty navázal v 69. minutě Kovařík.

Ve 4. kole Ostrava vedla v Jablonci po gólu Ličky, ještě do přestávky vyrovnal Pavlík a ve druhé půli rozhodl Drsek.

Na vítězství Ostravy si můžete vsadit v kursu 1,95, na výhru Jablonce vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,63. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,1.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!