Sparta dohání ve Vítkovicích manko, domů nechce jet za stavu 0:2

První čtvrtfinále hokejisté Vítkovic zvládli. V papírově nejvyrovnanější sérii porazili v prvním zápase Spartu 4:1. Pražané se pokusí vyrovnat sérii hned ve středu.

Zákrok sparťanského brankáře Petra Přikryla před Jiřím Burgerem z Vítkovic

Vítkovice poslal v úterý do vedení v přesilovce Radim Hruška v 15. minutě, o 73 sekund později zvýšil Jiří Burger. Sparta na brankáře Štěpánka vyzrála až v 50. minutě, prosadil se nejlepší kanonýr základní části Petr Ton. To byl ale jediný úspěch Pražanů, naopak v závěru zvýšil náskok domácích dvěma trefami Hruška, který tak v 54. minutě završil hattrick.

V základní části byly vzájemné duely vzácně vyrovnané. Oba celky získaly stejně bodů (6) a dokonce měly stejné skóre. Nejprve každý tým zvítězil po samostatných nájezdech, pak si Vítkovice i Sparta vyměnily výsledek 2:1.

Na vítězství Vítkovic si můžete vsadit v kursu 2,15, na výhru Sparty vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,53. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!