Ústí může slavit postup do baráže, Chomutov chce i potřetí doma vyhrát

Klíčové páté finále první hokejové ligy hokejisté Ústí nad Labem zvládli a jsou jediné vítězství od postupu do baráže o extraligu. Nejlepší tým soutěže porazil doma 4:2 Chomutov, který věří v sílu domácího prostředí. Obě finále ve vlastní hale zvládl, a pokud uspěje i do třetice, sérii rozhodne až sedmý duel.

Páté finále rozhodli ve třetí třetině Trončinský a druhým gólem v zápase Pajič, který se v play-off trefil už podesáté a s 20 body vede produktivitu vyřazovací části. Chomutov sice ještě v poslední minutě snížil, třígólový náskok soupeře se mu už vyrovnat nepodařilo.

V sérii zatím rozhoduje výhoda domácího prostředí. Suverénní vítěz základní části z Ústí nad Labem vyhrál oba úvodní zápasy, poté mu stejnou mincí oplatil Chomutov. Na svěřencích trenéra Rulíka je teď, aby bilanci potvrdili.

Na vítězství Chomutova si můžete vsadit v kursu 2, na výhru Ústí vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,72. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,1.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!