Hantuchová v Charlestonu odstartuje proti mladičké Japonce Moritaové

Ve středu vstoupí do štědře dotovaného turnaje v Charlestonu Daniela Hantuchová. Osmá nasazená slovenská tenistka se ve druhém kole utká s Japonkou Ajumi Moritaovou, která si v prvním kole poradila s Kolumbijkou Duque Marinovou.

Slovenka Daniela Hantuchová

Rodačka z Popradu Hantuchová zahájila sezónu postupem do čtvrtfinále v Brisbane, na Australian Open skončila ve třetím kole. V Monterrey prohrála šestadvacetiletá tenistka až ve finále s Ruskou Palvjučenkovou. Naposledy v Miami podlehla ve čtvrtém kole Venus Williamsové.

Před měsícem dvacetiletá Moritaová je v žebříčku WTA na 86. místě, letos rodačka z Ota City překvapila v Kuala Lumpuru, kde prohrála až v semifinále s pozdější vítězkou Klejbanovovou. Jinak se do druhého kola neprobojovala.

Obě tenistky se v kariéře utkaly třikrát, pokaždé vyhrála Hantuchová. Naposledy loni v Soulu ve třech setech.

Na vítězství Hantuchové si můžete vsadit v kursu 1,22, na výhru Moritaové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,43.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!