Berdych v Monte Carlu září, teď může potřetí v sezóně porazit Verdaska

Bez potíží zatím postupuje turnajem v Monte Carlu Tomáš Berdych. Aktuálně v žebříčku ATP nejvýše postavený český tenista (15. příčka) je už ve třetím kole, v němž změří síly se světovou dvanáctkou Fernandem Verdaskem ze Španělska.

Český tenista Tomáš Berdych podává ve 2. kole v Monte Carlu proti Francouzi Gasquetovi.

Čtyřiadvacetiletý Berdych je v žebříčku ATP patnáctý, ve druhém kole v Monte Carlu doslova smetl Richarda Gasqueta. Francouzovi povolil jen dvě hry a zvítězil 6:2 a 6:0. Naposledy rodák z Valašského Meziříčí prohrál s Roddickem ve finále podniku série Masters v Miami, Američan jej na úvod sezóny porazil i v semifinále turnaje v Brisbane.

Rodák z Madridu Verdasco letos triumfoval na turnaji v San Jose, kde ve finále porazil domácího Roddicka. Na Australian Open postoupil do čtvrtého kola, v Acapulku a naposledy v Miami skončil ve čtvrtfinále.

Oba tenisté se utkali již devětkrát, v šesti případech zvítězil Berdych. Český tenista vyhrál i obě letošní vzájemná klání – v Miami a v Indian Wells.

Na vítězství Berdycha si můžete vsadit v kursu 1,7, na výhru Verdaska vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,91.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!