Favorizovaného Čiliče na úvod v Mnichově čeká Berrer

Nejvýše nasazeným tenistou na turnaji v Mnichově je Chorvat Marin Čilič. Světová jedenáctka v prvním kole podniku série ATP 250 změří síly s domácím reprezentantem Michaelem Berrerem.

Marin Čilič

Jednadvacetiletý Čilič letos vyhrál turnaje v Čennaí a Záhřebu, až v semifinále Australian Open prohrál se Skotem Murraym. Naposledy v Římě po volném prvním kole podlehl Španělu Feliciano Lopezovi.

Rodák ze Stuttgartu Berrer je v žebříčku ATP na 44. místě, letos devětadvacetiletý tenista vyhrál challenger v Heilbronnu. Ve čtvrtfinále skončil v Čennaí, Dubaji a Sunrise.

Oba tenisté se utkali jedinkrát, letos ve finále v Záhřebu zvítězil Čilič po setech 6:4, 6:7(5) a 6:3. Na vítěze už ve druhém kole čeká Němec Greul, který porazil veterána Kiefera.

Na vítězství Čiliče si můžete vsadit v kursu 1,27, na výhru Berrera vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,09.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!