Portugalský kvalifikant Machado se v Estorilu chystá na favorizovaného Ljubičiče

Úspěšný vstup do podniku v Estorilu má za sebou Rui Machado. Portugalec, který do hlavního turnaje postoupil z kvalifikace, v prvním kole porazil Chilana Massua. Nyní jej čeká turnajovou dvojka Ivan Ljubičič, Chorvat měl v prvním kole volný los.

Jednatřicetiletý Ljubičič je v žebříčku ATP na 14. místě, letos rodák z Banja Luky vyhrál turnaj v Indian Wells. Ve čtvrtfinále Ljubičič prohrál v Dubaji.

Rodák z Fara Machado je světovou 114., letos šestadvacetiletý hráč vyhrál challenger v Neapoli. Ve finále prohrál v Meknes, o kolo dřív v Rabatu a Římě.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali. Vítěz námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepšího z dvojice Gil (Portugalsko) – Giraldo (Kolumbie).

Na vítězství Ljubičiče si můžete vsadit v kursu 1,43, na výhru Machada vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,43.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!